עוברת על הרוק #78

 • Post author:
עוברת על הרוק #78
 • אם יש הרכב אחד שכולם צריכים להכיר כרגע, זה Spiritbox. הם כנראה משיאני ההשמעות ב”עוברת על הרוק”, וב-2021 הם צפויים להופיע על כמה מהבמות הנחשבות באירופה (אם הקורונה תואיל בטובה לשחרר מאיתנו), בפסטיבלים כמו Rock im Park בגרמניה, Download באנגליה ו-Graspop בבלגיה. יש גם שמועה על אלבום חדש בדרך.
  בינתיים שוחרר השיר החדש “Constance”, אותו כתבה הסולנית קורטני ל’פלאנט בעקבות חוויית הפרידה מסבתה בתקופת הקורונה. בקיצור, קחו את זה כהזמנות להישמע טרו ולהגיד לחברים שלכם “הכרתי אותם לפני שהם היו במיינסטרים”.
 • אם אתם אוהבים את Haken, כדאי שתכירו את ההרכב הנוסף של הסולן רוס ג’נינגס – Novena שמו. הם שחררו השנה את אלבום הבכורה שלהם, “Eleventh Hour”. יש בו את הפרוגיות שאנחנו מכירים מהייקן, קצת מההרמוניות הקוליות, אבל גם הרבה אקספירמנטליות סגנונית.
 • משהו בריליסים של Blackfield תמיד משמח אותי, אולי כי הם מפיחים תקווה ואמונה ברעיון של שיתופי פעולה מוזיקליים לטווח ארוך. אביב גפן וסטיבן ווילסון מוכיחים לנו כל פעם מחדש שזה אפשרי, גם באלבום החדש שלהם, “For the Music”. לאורך כל האלבום, אפשר להרגיש את שניהם עוטפים יחד את הרעיונות המוזיקליים שלהם, ממש כמו ילד בשמיכה רכה. לעוד שנים רבות של זוגיות מוצלחת. 
 • בימים של יובש תרבותי כמו שלנו, אני עדיין חולמת בהקיץ על אותה הופעה ראשונה (ואחרונה לבינתיים) של Soen בישראל לפני שנה. זאת הייתה שעת צהריים מאוחרת, לפני המופע המרכזי – דרים ת’יאטר. עמדנו אולי עשרות בודדות בקהל, וכשהסולן ג’ואל אקלוף סרק את החלל, קצת התביישתי. קיוויתי שהם עוד יחזרו לכאן למופע מלא, באולם מלא במאות אנשים. 
  ואכן, סואן היו אמורים לחזור לכאן השנה להופעה בהוואנה קלאב, אך עקב הקורונה הם דחו את סיבוב ההופעות כולו לאביב 2021. יאללה, רק שיבואו.
 • כבר כמעט שנה שאנחנו בתוך שגרת קורונה. החלטתי שלפחות בתקופה הקרובה, התכניות של “עוברת על הרוק” יעברו למתכונת דו-שבועית, זאת אומרת תכנית חדשה פעם בשבועיים. 
  אני עושה את זה ברגשות מעורבים, אבל אני מאמינה שזה הדבר הנכון לעשות כרגע, ואני מקווה שתקבלו את זה בהבנה. 

  התכנית הבאה תשודר ב-29 בדצמבר, עם האלבומים החדשים שאתם חייבים להכיר, רגע לפני שאנחנו מתחילים את 2021. 

  ל”עוברת על הרוק” יש קהילת פייסבוק חדשה!
   הצטרפו עוד היום

Tracklist:

 1. Gods of Fire – Oh Hanukkah
 2. Spiritbox – Constance
 3. Normandie – Atmosphere
 4. ישי ברגר – המסכה
 5. Novena – Indestructible
 6. Blackfield – For the Music
 7. Teramaze – Take Your Shot
 8. Votum – Prey
 9. Soilwork – Desperado
 10. Evergrey – Forever Outsider
 11. Soen – Monarch
 12. Witherfall – Another Face
 13. Unleash the Archers – Through Stars
 14. ברי סחרוף, דודו טסה – ראי איזה פלא

"עוברת על הרוק" ברשתות החברתיות

Leave a Reply